Sorry że mnie długo nie było i narazie nie będe do 22 sieprnia ; (
Sorry że mnie długo nie było ale wynagrodzę to wam po moim przyjeździe do domu bo już pt jadę do babci na 2 tyg. i na razie nie będę pisać postów , lecz może zaskoczy was Veney ; ) ! ~ Vilu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz